Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте її та натисніть Shift +Enter.

Пошук по сайту

Зараз на сайті

На даний момент 5 гостей на сайті
Новини інституту
Розпочато процес ліквідації | Друк |
П'ятниця, 05 серпня 2011 18:43

     На підставі розпорядження Кабінету міністрів України №727-р від 27 липня 2011 р. "Про реорганізацію мережі вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ"   Запорізький юридичний інститут Дніпропетровського державного університету справ перебуває в стадії ліквідації.

     Всі слухачі, курсанти та студенти переведені до Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

 
Щиро вітаємо! | Друк |
Середа, 29 червня 2011 10:19
23 червня 2011 року в спеціалізованій вченій раді Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся захист дисертаційного дослідження «Адміністративно-правовий механізм протидії корупції в органах внутрішніх справ» на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 - адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право ректора Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Заслуженого юриста України генерал-майора міліції Алфьорова Сергія Миколайовича.
Керівництво і науково-педагогічний склад Запорізького юридичного інституту ДДУВС щиро вітають Сергія Миколайовича з успішним захистом і зичать творчої наснаги та подальшої плідної праці на науковій ниві!


 
Монографія «Адміністративно-правова діяльність щодо протидії корупції в органах внутрішніх справ» | Друк |
Середа, 29 червня 2011 08:59
У Харківському видавництві "Золота миля" вийшла з друку монографія Алфьорова С.М. «Адміністративно-правова діяльність щодо протидії корупції в органах внутрішніх справ». У монографії розглядаються питання протидії та запобігання корупції в органах внутрішніх справ шляхом визначення сутності, особливостей, причин корупції в ОВС, дослідження форм та методів діяльності із протидії корупції в правоохоронному органі, детально вивчається зміст адміністративно-правової діяльності із протидії корупції в ОВС, а також вносяться пропозиції щодо вдосконалення такої діяльності.


 
Міжнародна співпраця | Друк |
Середа, 22 червня 2011 10:28

18 червня 2011 року черговий випуск Запорізького юридичного інституту Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відвідали поліцейські Румунії - представники Школи сержантського складу поліції ім. Васіле Ласкара (Vasile Lascar), що розташована в місті Кампіна (округ Прахова). Зазначена зустріч відбулася в межах тривалої співпраці та обміну досвідом між навчальними закладами.

Детальніше...
 
Випуск-2011 | Друк |
Понеділок, 20 червня 2011 09:33

18 червня 2011 року відбувся 16 випуск фахівців-юристів у Запорізькому юридичному інституті ДДУВС.

Детальніше...
 
Вийшов друком новий навчальний посібник | Друк |
Вівторок, 14 червня 2011 10:22

Відповідно до плану науково-дослідної роботи кафедри економічної безпеки факультету кримінальної міліції на 2011 рік доцент кафедри економічної безпеки, кандидат юридичних наук, доцент Дондик Наталія Яківна у співавторстві з викладачем кафедри економічної безпеки, магістром педагогіки вищої школи Дондик Ганною Павлівною у першому півріччі 2011 року підготували та видали навчальний посібник «Судова бухгалтерія» з грифом МОН України (Лист №1/11 – 7669 від 11.08.2010).

Детальніше...
 
Триває співпраця з практичними підрозділами | Друк |
Четвер, 09 червня 2011 07:48

На адресу Запорізького юридичного інституту ДДУВС надійшов лист від керівництва Запорізького слідчого ізолятора. В.о. начальника майор внутрішньої служби О.С. Величко висловив глибоку подяку завідувачу кафедри кримінально-правових дисциплін М.М. Сербіну, начальникові кафедри кримінального права та кримінології майору міліції В.Г. Хашеву та т.в.о. начальника кафедри економічної безпеки майору міліції В.І. Сліпченку за проведення лекційних занять з особовим складом установи. Зазначені лекційні заняття, що відбулися в квітні 2011 року, допомогли особовому складу у процесі спрямованого розвитку моральності, правової культури, а також в оволодінні професійними знаннями, спеціальними уміннями й навичками, необхідними для успішного виконання службових обов’язків. Співробітники слідчого ізолятора висловили сподівання на плідну співпрацю з науково-педагогічним складом ЗЮІ ДДУВС і в майбутньому.

 
Науково-практичний семінар магістрантів державно-правової спеціалізації | Друк |
Середа, 08 червня 2011 15:02
З нагоди 15-ї річниці прийняття Конституції України та 20-ти річчя незалежності України слухачі магістратури державно-правової спеціалізації виступили із пропозицією проведення науково-практичного семінару за темою «Правові проблеми розбудови Української держави в умовах незалежності». 
Науковий захід проходив під патронатом д.ю.н., доц., завкафедрою загальноправових дисциплін Лариси Романівни Наливайко, яка всебічно сприяла слухачам магістратури в його організації. 
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Увійти Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте її та натисніть Shift +Enter.


Запорізький Юридичний Інститут ДДУВС, © "VSV&Veta"